Ref. 24938

 13
 

Kiadó Lakás - 24938

Kiadó penthouse lakás a Rózsadomb tetején

II. Budapest, Szeréna

114 m2
-
2 Háló
-
2 Fürdő
-
89 m2 Terasz

1,050,000 Ft/hó


Alaprajz
|
Pontos cím lekérése

Az ingatlan bemutatása

Ez a 114 m²-es, 2 hálószobás penthouse minden részletében a kényelmet és az eleganciát képviseli. A lakás különlegessége a hatalmas, 89 m²-es terasz, amelyről lélegzetelállító panoráma nyílik a városra.
Főbb jellemzők:
- Tágas nappali kandallóval, közvetlen teraszkapcsolattal
- 2 hálószoba a nyugodt pihenéshez
- 2 elegáns fürdőszoba
- Modern, teljesen gépesített konyha
- Finn sauna
- Közvetlen liftkapcsolat a teremgarázsból a lakásba
- 2 parkolóhely a zárt mélygarázsban

Ez a penthouse tökéletes választás azoknak, akik egy panorámás otthont keresnek a 2. kerület egyik legszebb utcájában egy kevés lakással rendelkező társasházban.

Adatlap

Megbízás: Kiadó
Típus: Lakás
Hálók: 2
Fürdők: 2
Alapterület: 114 m2
Terasz: 89
Emelet: 3.
Irányár: 1,050,000 Ft/hó

Jellemzők

állapot: Luxus
kilátás: Panorámás
Felszereltség: Riasztó, Panoráma, Légkondicionáló, Kandalló
lift: Van
fűtés: Házközponti fűtés

Elhelyezkedés

Fedezze fel a környéket

II. KERÜLET

A II. kerületben a felső tízezer világa fogad minket. Mivel a Rózsadombon több nagykövetség és konzulátus is található, nem véletlen, hogy több kétnyelvű magániskola- és óvoda, magánrendelő és gyógyászati központ is helyet kapott a kerületben. 

Játszóterekben sem fukarkodik a második kerület, a legismertebb és legkülönlegesebb talán a Millenáris Zöld Péter játszótere, de találunk gyerekkompatibilis placcot a Merchwart ligetnél, a Vérhalom téren, a Fenyves utcánál, a Torockó térnél és a Máriaremete úton is. Újdonság, hogy épp a napokban adták át egy tűzoltós tematikában épült játszóteret a Vérhalom téren.

Aki itt lakik, az megszokhatta, hogy hétvégén az egész kerület összegyűlik a Mammut bevásárlóközpontokban, hiszen a szolgáltatószektor főleg itt koncentrálódik. De szerencsére a városrész sűrűjébe hatolva több kisebb bevásárlóközpont is található a lakott területeken, például a Budagyöngye, a HÜVI, a Rózsakert vagy a Rózsadomb Center.

Tökéletes választás családoknak!

II. KERÜLET
II. KERÜLET
II. KERÜLET
II. KERÜLET

Kapcsolat


Valu Viktor

+36 70 776 3603

valuviktor@flottinvest.hu

Listázott ingatlanok

Az Adatvédelmi Tájékoztatót elolvastam és elfogadom. *

Kapcsolat


Valu Viktor

+36 70 776 3603

valuviktor@flottinvest.hu

Listázott ingatlanok

Az Adatvédelmi Tájékoztatót elolvastam és elfogadom. *

Segítünk megtalálni a legjobb megoldást

Lépjen velünk kapcsolatba!


Flott Invest Real Estate Agency
1054 Budapest, Aulich utca 5.
+36 70 776 3603
valuviktor@flottinvest.hu

Flott Invest Real Estate Agency
A kiválasztott ingatlan – ID: 24938
Az Adatvédelmi Tájékoztatót elolvastam és elfogadom. *